تهیه و توزیع انواع لوازم یدکی و قطعات اصلی هایما S5 و هایما S7


با توجه به گستردگی و تنوع قطعات یدکی هایما، برای اطلاع از قیمت و سفارش لطفا با شماره 33993359-021 تماس حاصل فرمایید.

هایما

نمایش سریع

آینه بغل هایما S7 توربو سمت راست

تماس بگیرید

آینه بغل ممناسب هایما S7  توربو سمت راست (شاگرد)..

نمایش سریع

آینه بغل هایما S7 توربو سمت چپ

تماس بگیرید

آینه بغل مناسب هایما S7 توربو سمت چپ ( راننده)..

نمایش سریع

ایربگ هایما S7 سمت راست

تماس بگیرید

ایربگ هایما S7  سمت راست ( شاگرد)..

نمایش سریع

ایربگ هایما S7 سمت چپ

تماس بگیرید

ایربگ هایما S7  سمت چپ ( راننده)..

نمایش سریع

براکت سپر جلو هایما S5

تماس بگیرید

براکت سپر جلو هایما S5..

نمایش سریع

براکت سپر عقب هایما S5

تماس بگیرید

..

نمایش سریع

براکت چراغ جلو هایما S5

تماس بگیرید

پایه نگهدارنده چراغ جلو هایما..

نمایش سریع

تسمه تایم هایما S5

تماس بگیرید

تسمه تایم هایما S5                      تسمه تایم رابط میان میل لنگ و میل سوپاپ محسوب می شود و در واقع کار تسمه تایم تنظیم زمانبندی باز و بسته شدن سوپاپ‌ها است.تسمه تایم یکی از قطعات بسیارمهم موتور است که می باید هر 60000 کیلومتر یکبار تعویض گردد، اما بهتر است که حداکثر در 50000 کیلوم..

نمایش سریع

تسمه تایم هایما S7

تماس بگیرید

تسمه تایم هایما S7                      تسمه تایم رابط میان میل لنگ و میل سوپاپ محسوب می شود و در واقع کار تسمه تایم تنظیم زمانبندی باز و بسته شدن سوپاپ‌ها است.تسمه تایم یکی از قطعات بسیارمهم موتور است که می باید هر 60000 کیلومتر یکبار تعویض گردد، اما بهتر است که حداکثر در 50000 کیلوم..

نمایش سریع

تسمه دینام هایما S5

تماس بگیرید

تسمه دینام هایما S5              تسمه دینام هایما انرژی موتور را به دینام، واتر پمپ، سیستم تهویه مطبوع و پمپ فرمان هیدرولیک انتقال می‌دهد، این قطعه از طریق انرژی دورانی موتور به حرکت درآمده و با به حرکت در آوردن دینام خودرو باعث تبدیل نیروی حرکتی به الکتریکی می‌شود.علائم خرابی تسمه دینام هایما ..

نمایش سریع

تسمه دینام هایما S7

تماس بگیرید

تسمه دینام مناسب هایما S7                    تسمه دینام هایما انرژی موتور را به دینام، واتر پمپ، سیستم تهویه مطبوع و پمپ فرمان هیدرولیک انتقال می‌دهد، این قطعه از طریق انرژی دورانی موتور به حرکت درآمده و با به حرکت در آوردن دینام خودرو باعث تبدیل نیروی حرکتی به الکتریکی می‌شود.عل..

نمایش سریع

جلو پنجره هایما S5

4,500,000 تومان

جلو پنجره هایما S5 اصلی وارداتی    جلو پنجره شبکه ای است که در جلوی هایما قرار می گیرد و باعث عبور هوا از بیرون به سمت موتور خودرو می شود.جلو پنجره هایما علاوه بر اینکه موجب زیبا شدن ظاهر خودرو می شود از بر خورد اجسام خارجی با شبکه رادیاتور خودرو جلوگیری می کند .  ..

نمایش سریع

جلو پنجره هایما S7

تماس بگیرید

جلو پنجره هایما S7 اصلی وارداتی    جلو پنجره شبکه ای است که در جلوی هایما قرار می گیرد و باعث عبور هوا از بیرون به سمت موتور خودرو می شود.جلو پنجره هایما علاوه بر اینکه موجب زیبا شدن ظاهر خودرو می شود از بر خورد اجسام خارجی با شبکه رادیاتور خودرو جلوگیری می کند .  ..

نمایش سریع

جلو پنجره هایما S7 توربو

تماس بگیرید

جلو پنجره هایما S7 توربو اصلی وارداتی جلو پنجره شبکه ای است که در جلوی هایما قرار می گیرد و باعث عبور هوا از بیرون به سمت موتور خودرو می شود.جلو پنجره هایما علاوه بر اینکه موجب زیبا شدن ظاهر خودرو می شود از بر خورد اجسام خارجی با شبکه رادیاتور خودرو جلوگیری می کند . ..

نمایش سریع

درب جلو هایما S5

تماس بگیرید

..

نمایش 1 تا 15 از 58 (4 صفحه)

فروشگاه لوازم یدکی اتومبیل یدکیکو

سلام به پشتیبانی آنلاین یدکیکو خوش آمدید.