مجموعه کامل پشت سری عقب پژو 206 و بوش پشت سری

390,000 تومان
  • کد محصول: لوازم یدکی پژو 206
  • موجودی:
    در انبار

توضیحات کوتاه

این مجموعه شامل دست 3 عددی پشت سری عقب پژو 206 (طرح ناتیس) به همراه دست کامل بوش پشت سری تنظیمی 6 عددی (3 عددتنظیمی و 3 عدد ساده)برای نصب پشت سری بر روی صندلی پژو 206 می ب...

این مجموعه شامل دست 3 عددی پشت سری عقب پژو 206 (طرح ناتیس) به همراه دست کامل بوش پشت سری تنظیمی 6 عددی (3 عددتنظیمی و 3 عدد ساده)برای نصب پشت سری بر روی صندلی پژو 206 می باشد.

این پشت سری صندلی عقب قابلیت تنظیم شدن دارد و از کیفیت بالایی نسبت به پشت سری صندلی عقب پژو 206 معمولی برخوردار است. 

پشت سری صندلی پژو 206 یکی از مهمترین قطعات ایمنی اتومبیل در تصادفات و یا ترمزهای ناگهانی می باشد.  وجود پشت سری مانع حرکت سریع و یا به اصطلاح, پرتاب سر و گردن به سمت مخالف می شود و در نتیجه از آسیب به گردن و نخاع جلوگیری می کند. 

پشت سری می بایست کاملا در پشت سر و بدون فاصله از آن و در ارتفاع مناسب باشد ، کوچکترین فاصله پشت سری از سر، باعث ایجاد مشکل در تصادف خواهد شد. 
از کاربردهای دیگر پشت سری اتومبیل , کمک به رفع خستگی  گردن و شانه در هنگام رانندگی های طولانی می باشد.
طبق استاندارد های جهانی ساخت خودرو، وجود پشت سری صندلی های جلو در خودروها الزامی است و در خودرو های با درجه کیفی بالاتر، برای حفظ ایمنی بیشتر سرنشینان عقب، پشت سری در صندلی های عقب نیز نصب می شود. 
در پژو 206 تیپ 2 پشت سری صندلی عقب موجود نیست، اما محل نصب آن در پشتی صندلی تعبیه شده تا بتوان این محصول را بر روی آن نصب کرد. با جدا کردن درپوش های پلاستیکی روی پشتی صندلی عقب، می توانید پشت سری را به راحتی نصب نمائید. 


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب