موتور فن پژو پارس اصلی

لطفا برای اطلاع از قیمت و سفارش کالا با شماره تلفن 33993359_021 تماس حاصل فرمایید.
  • کد محصول: اصلی
  • موجودی:
    در انبار

توضیحات کوتاه

موتور فن پژو پرشیا اصلی که باعث بهتر خنک شدن موتور خودروی شما می شود و دارای دور بالاتری نسبت به موتورهای مشابه در بازار می باشد.     هر موتور با توجه...

موتور فن پژو پرشیا اصلی که باعث بهتر خنک شدن موتور خودروی شما می شود و دارای دور بالاتری نسبت به موتورهای مشابه در بازار می باشد.    

هر موتور با توجه به حجم، طراحی، کاربری و سوختی که مصرف‌ می‌کند دمای مخصوص به خود را داشته و دمای نرمال آن عددی خاص است. اما بالا رفتن یا پایین آمدن بی‌دلیل این دما در هر موتوری نشان‌دهنده مشکلی در موتور و یا مجموعه خنک‌کننده آن است.
در تمامی خودروهای نسل جدید چراغی به نام STOP وجود داشته که در شرایطی خاص روشن می‌شود. این چراغ همان طور که از اسمش پیداست به معنای ایست و نگه داشتن خودرو است. در حقیقت این چراغ به معنی وضعیت بحرانی موتور بوده که باید سریع به آن توجه کرد. اگر علامت STOP در مجموعه نشان‌دهنده‌ها روشن شد.در این مواقع باید خودرو را در یک کنار پارک و موتور را خاموش کنید و از هیچ وسیله‌ای برای خنک کردن آن استفاده نکنید. پس از چند دقیقه که دمای موتور پایین آمد آب موتور را چک کنید. اگر مخزن آب خالی است آن را تا خط ماکزیموم پر کنید. سپس چند دقیقه منتظر بمانید تا آب تمام سیستم خنک‌کاری را پر کند. سپس سوئیچ را باز کرده و دمای آب را نگاه کنید. اگر پایین آمده بود خودرو را روشن کنید. در غیر این صورت این کار را انجام ندهید. 

تهیه و توزیع موتور فن اورجینال انواع خودروهای سواری

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب