اسپری ضد بخار شیشه

لطفا برای اطلاع از قیمت و سفارش کالا با شماره تلفن 33993359_021 تماس حاصل فرمایید.
  • کد محصول: برای انواع شیشه و آیینه اتومبیل
  • موجودی:
    2 تا 3 روز دیگر

توضیحات کوتاه

اسپری ضد بخار انواع شیشه و آینهبا استفاده از اسپری ضد بخار شیشه از دید خوبی برخوردار خواهید شد و در حین رانندگی در شب و روز شیشه ی شما دچار بخار گرفتگی نمی شود...

اسپری ضد بخار انواع شیشه و آینه
با استفاده از اسپری ضد بخار شیشه از دید خوبی برخوردار خواهید شد و در حین رانندگی در شب و روز شیشه ی شما دچار بخار گرفتگی نمی شود و سرنشینان خودرو و مخصوصا خود راننده دید بهتری از محیط پیرامون خود خواهد داشت و از آسیب هایی که به چشم شما میرسد جلوگیری خواهد شد و مانع از تصادفات احتمالی می شود.
این اسپری علاوه بر جلوگیری از بخار گرفتگی شیشه ها و آینه ها از نفوذ اشعه های مضر خورشید به داخل اتوموبیل جلوگیری کرده که علاوه بر محافظت از چشمان سرنشینان خودرو و جلوگیری ازخستگی چشم ها، از تزئینات داخلی خودرو مانند جلو داشبورد و دیگر ملزومات در مقابل این اشعه های مضر حفاظت به عمل می آورد.
از دیگر ویژگیهای اسپری ضد بخار فیکس میتوان به فرمول جدید و ایمن آن اشاره کرد که توسط متخصصین دارو سازی تائید شده است. اسپری فیکس کاملا ایمن بوده و با توجه به مصرف آن در داخل خودرو هیچ گونه خطری برای سلامت سرنشینان خودرو ندارد. این ترکیب کاملا پایدار بوده و میتوان در شرایط مختلف با اطمینان خاطر از آن بهره برد.
از کار برد های این اسپری می توان به موارد زیر اشاره کرد :
شیشه انواع اتوموبیل شامل شیشه جلو، عقب و طرفین
آینه های خودرو و حمام
شیشه های سونا و استخر ها
شیشه های منازل
شیشه های اتاق های کنترل و کارخانه ها
طریقه مصرف :
ابتدا سطح مد نظر را کاملا تمیز و سپس چند پاف از اسپری فیکس را به سطح مورد نظر پاشیده و با یک اسفنج تمیز سطح را پاک نمایید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فروشگاه لوازم یدکی اتومبیل یدکیکو

سلام به پشتیبانی آنلاین یدکیکو خوش آمدید.