زنجیرچرخ پارچه ای هایما

لطفا برای اطلاع از قیمت و سفارش کالا با شماره تلفن 33993359_021 تماس حاصل فرمایید.
  • کد محصول: اسپانیایی
  • موجودی:
    در انبار

توضیحات کوتاه

نصب زنجیر چرخ پارچه ای نانو بسیار ساده و سریع انجام می گیرد. به طوری که مدت زمان نصب برای خودروهای معمولی کمتر از یک دقیقه اندازه گیری شده است. این زنجیر چرخ برای تمام خ...

نصب زنجیر چرخ پارچه ای نانو بسیار ساده و سریع انجام می گیرد. به طوری که مدت زمان نصب برای خودروهای معمولی کمتر از یک دقیقه اندازه گیری شده است. این زنجیر چرخ برای تمام خودروهای وارداتی و لوکس و خودروهای داخلی قابل استفاده می باشد.

لطفا برای اطلاع از قیمت و سفارش زنجیرچرخ پارچه ای با فروشگاه تماس حاصل فرمایید. همچنین برای دیدن ویدئو آموزش و نحوه استفاده از زنجیرچرخ پارچه ای به اینستاگرام یدکیکو مراجعه فرمایید.

وضعیت های غیر منتظره در جاده های برفی و مواجهه با جاده ای یخ زده همواره یکی از مشکلات رانندگان در زمستان می باشد. استفاده از زنجیرچرخ یکی از بایدهای سفر در جاده برفی و یخ زده می باشد ولی نصب دشوار در شرایط آب و هوایی بد همیشه موجب دردسر رانندگان می شود .مخصوصا که وزن زنجیرچرخ معمولی سنگین و نصب آن دشوار است و احتمال باز شدن زنجیر در هنگام حرکت بسیار زیاد می باشد. وزن سبک مبتنی بر بافت پارچه ای زنجیرچرخ نانو این مشکل را برطرف نموده است ،پیاده و سوار کردن آسان این زنجیر رضایت مصرف کنندگان را درپی داشته است به طوری که بیش از 90 درصد مصرف کنندگان  در آمریکا و کانادا رضایت خود را در استفاده از این محصول اعلام کرده اند با توجه به تجارب مثبت در اروپا ،زنجیرچرخ پارچه ای همچنان در جاده های لغزنده اروپا با برف های سنگین حضور دارد.

 برای ساخت زنجیرچرخ نانو تولیدکنندگان این محصول با شرکت های اتومبیل سازی همکاری نموده و توانسته اند تایید شرکت های میتسوبیشی، نیسان، BMW، پژو ولوو، دایهاتسو، جگوار، سیتروئن و هیوندای را دریافت نمایند.

زنجیرچرخ پارچه ای نانو با ایجاد اصطکاک بر روی لاستیک و یخ ، مانع لیز خوردن اتومبیل در هنگام حرکت و یا ترمز می شود.

زنجیرچرخ پارچه ای تکانهای شدید و سر و صدای بلند را در هنگام حرکت برخلاف زنجیرچرخ های معمول ندارد و باعث ایجاد سکون و آرامش درون خودرو خواهد شد. در بررسی های به عمل آمده این زنجیرچرخ هیچ خطری برای ساختار وسیله نقلیه در هنگام حرکت در جاده برفی ندارد با این حال استفاده از سرعت مطمئن (تا حدود 50 کیلومتر در ساعت) با توجه به شرایط آب و هوایی و و سطح جاده توصیه می شود.

زنجیرچرخ پارچه ای نانو را می توان در مورد تمام اتومبیل هایی که دارای سیستم های ایمنی الکترونیکی هستند (ABS ، ASC+T  ،ESP) استفاده کرد و هیچگونه آسیبی به سیستم عملکرد آنها وارد نخواهد شد.

برخلاف زنجیرچرخ های معمولی که در بیشتر کشورها از جمله آمریکا و کانادا استفاده از آن به دلیل آسیب به سطح جاده ممنوع است استفاده از زنجیرچرخ نانوهیچگونه آسیبی به سطح جاده نمیرساند. این نوع پارچه بر خلاف سایر زنجیر چرخ ها که با ایجاد گیر در داخل برف مانع از سر خوردن می شوند ، به کمک اصطکاک زیادی که با سطح برف ایجاد می کند باعث جلوگیری از لیز خوردن اتومبیل بر روی سطوح برفی و یخی می گردد. این عملکرد مزیت بسیار بزرگی است ، زیرا سایر زنجیر چرخ ها در برف های عمیق و یا نرم بیشتر باعث فرو رفتن خودرو در داخل برف می گردند ، در صورتی که این نوع زنجیر چرخ با ایجاد اصطکاک با سطح برف مانع از فرو رفتن خودرو به داخل آن می گردد.

مزایای زنجیر چرخ پارچه ای نسبت به زنجیرچرخ معمولی

سوار و پیاده کردن راحت و سریع زنجیرچرخ در شرایط برفی

 باز نشدن زنجیرچرخ در هنگام حرکت

عدم آسیب رسانی به سیستم ABS

قابل استفاده بر روی خودروهای دارای ارتفاع کم و حدفاصل ناچیز بین چرخ و بدنه

قابل استفاده مجدد و قابل شستشو توسط ماشین لباسشویی

سبک و حمل و نقل آسان

جلوگیری از سر و صدا و ایجاد لرزش

قابل بازیافت و عدم آسیب به محیط زیست

متناسب با تمام خودروهای سبک و سنگین

جلوگیری از آسیب رساندن به سیستم تعلیق ، کمک فنرها و جلوبندی خودرو

عدم صدمه و خط و خش به رینگهای آلومینیومی

عدم آسیب به تایر خودرو

عدم آسیب به آسفالت و جاده

سایزهای مورد استفاده در اتومبیل های مختلف

 

14 اینچ : ام وی ام ، ریو ، پژو ، پرشیا و...                                         

15 اینچ : سمند ، زانتیا و ...                                                        

16 اینچ : ماکسیما ، تویوتا ، بنز ، بی ام و ، ام جی ، هیوندای و ...                          

17 اینچ : لکسوز ، پرادو ، لندکروز ، پورشه ، خودروهای اسپرت و شاسی بلند    

نصب و راه اندازی زنجیرچرخ پارچه ای

· توقف وسیله نقلیه و اعمال ترمز اضطراری.(کشیدن ترمز دستی)

· زنجیرچرخ را از بالا بر روی چرخ سوار کنید

· کشش باند لاستیک  از بالای چرخ  به داخل تایر.

· سفت کردن بند زنجیر

· حرکت وسیله نقلیه به جلو و کشیدن باقیمانده زنجیر بر روی چرخ

فیکس شدن زنجیر با حرکت خودرو کامل خواهد شد.

بعد از استفاده از زنجیرچرخ پارچه ای آنها را بیرون آورده بعد از تکان دادن خاک و رطوبت می توانید آنها را بشویید و برای استفاده بعدی در کیسه مخصوص درون صندوق عقب بگذارید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب