تهیه و توزیع انواع لوازم یدکی اورجینال و اصلی پژو207

با توجه به گستردگی و تنوع قطعات یدکی پژو 207، برای اطلاع از سایر لوازم یدکی اورجینال و اصلی با شماره 33993359-021 تماس حاصل فرمایید.

پژو 207

نمایش سریع

آرم جلو پنجره پژو 207 اصلی

تماس بگیرید

نصب آرم جلو پنجره پژو ۲۰7 ضروری است و موجب زیبایی بیشتر خودرو شما خواهد شد...

نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش سریع

براکت قفل کن درب پژو 207 جدید

تماس بگیرید

قفل کن در پژو 207..

نمایش سریع

تودری (رودری) درب جلو پژو 207

تماس بگیرید

تودری یا رودری درب جلو پژو 207        تودری در واقع پوشش قسمت فلزی درب خودرو می باشد که علاوه بر نصب کلید شیشه بالابر و امکانات دیگر بر روی درب خودرو باعث زیبایی قسمت داخلی اتاق پژو 207 نیز می شود...

نمایش سریع

توری سپر جلو پژو 207

تماس بگیرید

..

نمایش سریع
نمایش سریع

درب داشبورد پژو 207

تماس بگیرید

درب  جعبه داشبورد پژو 207  فابریک    درب جعبه داشبورد پژو 207 بر روی داشبورد در قسمت راست خودرو (شاگرد) قرار می گیرد...

نمایش سریع

درزگیر سیلندر

تماس بگیرید

موارد مصرف: نشتی های خارجی؛ ترک خوردگی سرسیلندر یا سیلندر که از نشانه های آن کم شدن آب رادیاتور و یا ریختن آب در زیر اتومبیل میباشد.نشتی های داخلی؛ خرابی واشرسرسیلندرکه از نشانه های آن وارد شدن روغن به آب یا واردشدن آب به روغن که در اصطلاح به آن (آب روغن قاطی کردن) گفته میشودنشتی سوخت به داخل آب که از نشانه های آن کم شدن کمپرس (فشار پیستو..

نمایش سریع

درپوش فیلتر روغن

65,000 تومان

درپوش فیلتر روغن برای پژو 206 , پژو 207 و H30 Cross..

نمایش سریع

دیاق سپر عقب پژو 207

تماس بگیرید

..

نمایش سریع

روغن گیربکس AL4 پژو206 و207 دو لیتری

تماس بگیرید

زمان تعویض روغن گیربکس بستگی به شرایط کارکرد خودرو داشته و از یک خودرو تا خودروی دیگر متفاوت است.گیربکس AL4 در طراحی خود از سیستمی بهره می برد که میزان استهلاک و آلودگی روغن را تشخیص داده و هر موقع که زمان تعویض روغن فرا برسد، با نمایش پیغامهای مناسب به راننده اطلاع می دهد.مقدار شمارنده روغن بسیار مهم است و همواره می توان با چک کردن مقدار آن به وضع..

نمایش سریع

روغن گیربکس AL4 پژو206 و207 یک لیتری

تماس بگیرید

 زمان تعویض روغن گیربکس بستگی به شرایط کارکرد خودرو داشته و از یک خودرو تا خودروی دیگر متفاوت است.گیربکس AL4 در طراحی خود از سیستمی بهره می برد که میزان استهلاک و آلودگی روغن را تشخیص داده و هر موقع که زمان تعویض روغن فرا برسد، با نمایش پیغامهای مناسب به راننده اطلاع می دهد.مقدار شمارنده روغن بسیار مهم است و همواره می توان با چک کردن مقدار آن ..

نمایش سریع

رینگ چرخ پژو 207

تماس بگیرید

..

نمایش سریع

زنجیرچرخ پارچه ای

تماس بگیرید

نصب زنجیر چرخ پارچه ای نانو بسیار ساده و سریع انجام می گیرد. به طوری که مدت زمان نصب برای خودروهای معمولی کمتر از یک دقیقه اندازه گیری شده است. این زنجیر چرخ برای تمام خودروهای وارداتی و لوکس و خودروهای داخلی قابل استفاده می باشد.لطفا برای اطلاع از قیمت و سفارش زنجیرچرخ پارچه ای با فروشگاه تماس حاصل فرمایید. همچنین برای دیدن ویدئو آموزش و نحوه استف..

نمایش 1 تا 15 از 59 (4 صفحه)