روش های پرداخت

پرداخت آنلاین

کاربران محترم شما می‌توانید مبلغ سفارش خود را با استفاده از تمامی کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنید. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

1- شماره 16 رقمی کارت 

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم 

3- کد CVV2

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

4- تاریخ انقضا کارت

پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند.

شماره کارت بانک ملت: 6104337907102766
به نام امیر نوبری فر

 

نحوه ارسال کالا

تیپاکس:

مدت زمان دریافت بسته‌ها توسط تیپاکس معمولا 24 ساعت می باشد تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.

سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در آدرس ثبت شده در هنگام سفارش تحویل داده می‌شوند و مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند.

هزینه ارسال کالا توسط خریدار در محل پرداخت می شود.

باربری:

کرایه‌ی باربری بر اساس تعداد کارتن بوده و نرخ کرایه‌ی باربری‌ها با هم متفاوت است. این کرایه در هنگام تحویل مرسوله از مشتری اخذ خواهد شد. لطفاً برای اطلاع از کرایه‌ی حمل از دفتر باربری در تهران تا دفتر باربری در شهر خود، با بنگاه‌های باربری تماس حاصل فرمایید.

هزینه ارسال کالا توسط خریدار در محل پرداخت می شود.

ترمینال اتوبوسرانی:

سفارش شما بسته بندی و با هماهنگی شما توسط اتوبوس به محل مورد نظر ارسال خواهد شد. هزینه ارسال تا ترمینال(هزینه شهری) به علاوه هزینه ارسال تا شهر مقصد توسط ترمینال اتوبوسرانی در شهر مقصد از خریدار محترم دریافت می شود.

پیک موتوری:

این سرویس برای عزیزان ساکن تهران و حومه تهران می باشد شما می توانید مبلغ سفارش را به همراه هزینه حمل در هنگام تحویل بصورت نقدی به پیک پرداخت نمایید.

زمان تقریبی تحویل سفارش کالا به مشتریان از طریق پیک موتوری 1 تا 8 ساعت می باشد.

فروشگاه لوازم یدکی اتومبیل یدکیکو

سلام به پشتیبانی آنلاین یدکیکو خوش آمدید.